נעים להכיר

שמי לי שלייכמן, אני מורה פרטית לאנגלית, יוצרת תוכן ומפתחת חומרי הוראה ללמידה חוויתית.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך, תואר שני בייעוץ חינוכי, תעודה בהוראה מתקנת באנגלית ושעות רבות של השתלמויות בתחום החינוך וההוראה לרבות אסטרטגיות למידה ועבודה עם נוער בסיכון.

להוראת האנגלית הגעתי אחרי שנים של עבודה חינוכית-טיפולית עם בני נוער. עבדתי כרכזת בעמותה לנוער במצבי סיכון, כמלווה של בני נוער בתכנית למניעת נשירה וגם כיועצת חינוכית בבית ספר הזדמנות שניה, אליו הגיעו נערים ונערות שלא מצאו את מקומם במסגרות אחרות. הכלים אותם צברתי בעבודות אלה, הם אלה שכיוונו את תפיסותיי החינוכיות ואת סדרי העדיפויות שלי בעבודה עם תלמידים.
למדתי שחוויות כישלון קודמות יכולות לחסום חוויות הצלחה עתידיות. למדתי שקשר טוב, כבוד הדדי, תקשורת בגובה העיניים ומינוף החוזקות הם המפתח האמיתי ללמידה משמעותית ומגייסת. למדתי שילדים לומדים הכי טוב כשהם מרגישים בנוח ומפסיקים לחשוש מטעויות. למדתי את הכוח האמיתי של מוטיבציה ותחושת מסוגלות,  ושממש כל אחד יצליח ללמוד אם רק נמצא את הדרך המתאימה ביותר עבורו.

כיום, אני לוקחת את כל הידע והניסיון שצברתי בעבודה החינוכית ומשלבת אותם בהוראת אנגלית פרטית לילדים ולבני נוער, פיתוח תוכן ויצירת חומרי הוראה שיקלו על תהליך הלמידה. מאמינה מכל הלב בהוראה מותאמת, רלוונטית, מהנה ומשמעותית, ולשם כך מפעילה את האתר הזה וגם את עמוד הפייסבוק שלי, לי שלייכמן- הוראת אנגלית חווייתית בו אני משתפת רעיונות והצעות לשילוב כלים יצירתיים בלמידה.  האתר הזה הוא תולדה של עבודה קשה, חקירה, התנסות, גילויים חדשים והמון ניסוי וטעייה.

דרכי ההוראה שלי והחומרים שפיתחתי עזרו וממשיכים לעזור לתלמידים שלי, ואני מאפשרת לכם להציץ אל תוך העולם הזה, להתחדש ברעיונות, דרכי הוראה חדשות וגם להוריד חומרים רבים ללא תשלום. תוכלו גם לרכוש חומרים שהכנתי בחנות המקוונת שלי, שמציעה מגוון של פעילויות וחומרים דיגיטליים מוכנים ומותאמים ללמידה פרטנית וקבוצתית ברמות שונות. רק להדפיס, לניילן ולגייס ללמידה משמעותית.

רוצים לשאול? להגיד? לבקש? להציע? מוזמנים לכתוב לי

כיף שבאתם! תרגישו חופשי לכתוב לי לכל שאלה, הבהרה, רעיון או בקשה.

ואפשר גם כאן:

חץ-49-01-01