דגלוני אותיות לקישוט הסוכה- להורדה בחינם

דגלוני אותיות לקישוט הסוכה- להורדה בחינם. כל האותיות + תמונה תואמת בהתאם לאות הפותחת- להורדה, צביעה ותלייה בכיתה. הקובץ קיים להורדה גם בעברית.

אתם יודעים איך זה אצלי. בראש השנה כבר חושבת על סוכות (סתם, בראש השנה אני חושבת על חנוכה, אבל על כך בפוסט אחר).

אז בראש השנה כבר חושבת על סוכות, וברוח החג והמתנות שאני משתפת בבלוג שלי לקראת החגים, החלטתי לשתף איתכם גם דגלונים לסוכה.

עכשיו, כשהילדים לוקחים על עצמם את המשימה הכי חשובה של קישוט הסוכה, הקובץ הזה יכול להיות לכם לעזר. גם לתרגל אותיות באווירה חגיגית ועונתית וגם לעזור לקשר בעוד דרך את האות הפותחת לדימוי הרלוונטי.

הקובץ כולל דגלונים עבור כל האותיות בשחור לבן. תוכלו לחלק את הדגלונים לתלמידים לצביעה והכנה משותפת בשיעורים או בבית. לאחר מכן, לתלות ולקשט איתכם את הסוכה. אפשר כמובן לתלות גם בכיתה או בכל מרחב אחר.

דגלוני אותיות לקישוט הסוכה

אפשר לשלב את הדגלונים בתוך מערכי עבודה על אותיות, או להפוך אותם לפעילות בפני עצמה במסגרת ההכנה לסוכות.

כמובן שתמיד אפשר לעודד את התלמידים לצלם את התוצרים ולשתף עם כולם. מוזמנים לשתף גם איתי!

להורדת הדגלונים לקישוט הסוכה *באנגלית* לחצו כאן:

להורדת הקובץ


להורדת הקובץ *בעברית* (הקובץ עודכן לשנת תשפ”ד)

להורדת הקובץ

כמה תזכורות נוספות לקראת חגי תשרי

  • אם עדיין לא יצא לכם להוריד את הברכה החינמית שהכנתי לקראת ראש השנה, מוזמנים להוריד אותה (באנגלית וגם בעברית) תוך הפוסט הזה. הברכה כוללת בנק מילים בו אפשר להיעזר בכתיבת הברכה, וכמה נוסחים שנבדלים זה מזה במספר פרמטרים. לבחירתכם (או לבחירת התלמידים) באילו מהם להשתמש בהתאם לצורך.

  • פעילות לאיתור אותיות קטנות קטנות בתוך הסוכה. מומלץ להשתמש בזכוכית מגדלת, לאו דווקא כי לא רואים בלעדיה, אלא פשוט כי איתה זה הרבה יותר כיף.
  • ופעילות נוספת על האורחים שבסוכה והמיקומים שלהם. פעילות לתרגול מילות יחס (prepositions). היכן נמצאים בעלי החיים? ליד הסוכה? עליה? אולי לצדה?
  • ויש גם את הפעילות הזאת שהעלתי לבלוג לקראת יום כיפור. במקום להתמקד בסליחות, בחרתי להתמקד דווקא ביכולת לומר תודה ולהוקיר תודה על הטוב שמסביב. תוכלו להשתמש בפעילות הזאת עם הקשר ליום כיפור, אבל גם למועדים אחרים. לדוגמא, היא יכולה לעבוד נהדר כפעילות שמשתלבת בסיום השנה או סיכומי תהליך.

חג שמח, חברים, וגמר חתימה טובה!

פעילויות לחגי תשרי ראש השנה סוכות

לתכנים נוספים בנושא חגי תשרי (ראש השנה, סוכות, יום כיפור) בבלוג

לפעילויות נוספות לחגי תשרי בחנות *באנגלית*

לפעילויות נוספות בנושא חגי תשרי בחנות *בעברית*

לקריאה נוספת- פוסטים מומלצים מהבלוג:

כיף שבאתם! תרגישו חופשי לכתוב לי לכל שאלה, הבהרה, רעיון או בקשה.

ואפשר גם כאן:

חץ-49-01-01