פעילות חינמית ליום האהבה וגם- האתר חוגג שנה!

פעילות חינמית ליום האהבה וגם- האתר חוגג שנה! זה הזמן להגיד לכם תודה, וגם לשתף איתכם עוד פעילות חינמית באהבה ובתודה.

איזו התרגשות! האתר שלי חוגג שנה!

תאמינו או לא, בימים אלה ממש, האתר שלי חוגג יום הולדת שנה! שנה מאז שהפך לחלק בלתי נפרד משגרת היומיום שלי, הרבה יותר ממה שחשבתי או תכננתי.

לאורך השנה האחרונה, למדתי לא מעט דברים חדשים. למדתי על נחישות, מחוייבות ועקביות. על עולם ההוראה וגם על עולמות דיגיטליים של בלוגינג וכל המרחבים שהוא פותח.

גיליתי תחומי עניין חדשים וחוזקות שקיבלו ביטוי חדש מעל דפי הבלוג. למדתי על החולשות שלי ועל סגנונות העבודה שמתאימים לי יותר ופחות. רכשתי ידע, כלים ומיומנויות, וגם זכיתי להכיר אנשים נפלאים בזכות המסע הדיגיטלי שלי מעל דפי האתר והבלוג.

תודה!

בהזדמנות זו, רוצה להודות לכל אלפי הגולשים והעוקבים שפוקדים את האתר מדי חודש. לכל מי שמגיב, כותב, משתף, מתנסה, מוריד, מדפיס, רוכש, שואל, מבקש ומציע. זה ממש לא מובן מאליו, ואני אסירת תודה על כך שאני זוכה לעשות את מה שאני הכי אוהבת, וגם להשפיע אפילו במעט על חלקת האלוהים הקטנה שסביבי.

זה גם הזמן לספר לכם, שאם עדיין לא הצטרפתם לרשימת התפוצה, אתם ממש מוזמנים. הרבה חומרים חדשים ותכנים מעניינים- בדרך. חלון ההרשמה נמצא בחלק התחתון של כל אחד מעמודי האתר, אז רק לגלגל למטה, להזין פרטים ואתם בפנים.

Valentine’s Day- פעילות חינמית ליום האהבה

 זה לגמרי מקרי שהאתר הושק בסמוך ליום האהבה, אבל אני זורמת.

לאורך השנה, שיתפתי פעילויות ודפי כתיבה רבים בנושאים שונים, ותמיד שמחתי לקרוא פידבקים ולראות תמונות. ולכן, ככה בשביל לחבר את כל האהבות, רוצה לשתף איתכם גם עכשיו שני פורמטים לכתיבה, הכל ברוח הוולנטיינז.

כחלק מההתפתחות של האתר בשנה החולפת, לאור בקשות רבות שקיבלתי לאורך הדרך וגם מתוך צרכים אישיים שעולים- אני מנסה ליצור את הפורמטים שאני משתפת באנגלית אבל גם בעברית. ולכן גם את הפעילות הזאת יצרתי בשתי השפות.

פעילות חינמית ליום האהבה- לא רק ליום האהבה

אני תמיד מתלבטת האם וכיצד להתייחס ליום האהבה בהיבט החינוכי, אבל השנה החלטתי להכין משהו קטן, ושכל אחד יבחר האם וכיצד להשתמש בו.

שני הפורמטים שמולכם יכולים להתאים לפחות לשני ימי אהבה בשנה (ולנטיינז וט”ו באב), אבל כמובן שלא רק. תוכלו להשתמש בהם גם באירועים אחרים. כמובן בהנחה שאתם לא חוששים מעיצובים עם ריבוי לבבות.

כשהכנתי את שני העיצובים הנ”ל, התלבטתי לאיזה כיוון ללכת. למשהו בינאישי או תוך אישי. לבסוף החלטתי שלא לבחור ולשתף את שתי הגרסאות, על מנת לאפשר לכל מורה, הורה או איש חינוך לבחור מה יעבוד הכי טוב מול התלמידים שמולו.

A Special Note for A Special Person

פורמט שמציע אפשרות לכתוב מכתב לאדם קרוב. בן משפחה, חבר, חברה או כל מי שאוהבים ורוצים להוקיר.

All that I Love

פורמט שמאפשר לתלמידים למלא בהתאם לסעיפים את ה-favorites שלהם, ואז לכתוב בהרחבה על משהו אחד שהם אוהבים.

מוזמנים להוריד את הפעילות ולהשתמש בשמחה. כמובן שתמיד אשמח לשמוע איך הלך!

להורדת הפעילות באנגלית:

להורדת הקובץ

להורדת הפעילות בעברית:

להורדת הקובץ

פורמטים רבים נוספים ששותפו בעבר בבלוג באנגלית (וחלקם גם בעברית) תוכלו למצוא כאן.

לקריאה נוספת- פוסטים מומלצים מהבלוג:

כיף שבאתם! תרגישו חופשי לכתוב לי לכל שאלה, הבהרה, רעיון או בקשה.

ואפשר גם כאן:

חץ-49-01-01